3D MAPPING

3d mapping - новинка на ринку шоу-бізнесу, яка стрімко набуває популярності у всьому світі.

Ви можете здивувати та, навіть привести в повний захват, людей об'ємними фігурами та надписами які виростають прямо на будівлях, візуалізацією падіння стін, живими тваринами, які пересуваються на будь-якій поверхні. 3D mapping - це втілення будь-яких ваших ідей в реальність. Чи це корпоратив, чи весільна тематика, чи навіть сцена - спеціальне програмне забезпечення дозволить підлаштуватися під Ваше замовлення та безпроблемно провести 3D-шоу будь-якої складності. Також під 3D mapping підпадає такий напрям як вірусна реклама. Це може бути цікаво подане меню вашого ресторану на плазмових панелях, також розробка реклами для магазинів та інших закладів.

Для втілення в життя Ваших ідей, використовується складне програмне забезпечення та потужний проектор. За допомогою програми створюється ролик та транслюється на будь-якій поверхні.

Ми являємось представниками та технічною підримкою команди Magic Innovations ( Kiev – Dubai ). Magic Innovations на ринку послуг з 2008 року. Технології майбутнього доступні вже сьогодні. http://3dmagic-innovations.com